Hakkımızda

“Erkek Bakımı Saçlardan Başlar”

2003 yılından bu tarafa Çayyolu ve Ümitköy halkına hizmet vermekte olan Sinan Balcı profesyonel ekibi ile yepyeni konsepti ile Sinan Balcı Barber’s Club adı ile Beytepe’dedir.

2003 yılından bu tarafa Çayyolu ve Ümitköy halkına erkek kuaförü olarak hizmet vermekte olan Sinan Balcı profesyonel ekibi ve yepyeni konsepti ile Sinan Balcı Barber’s Club adı ile Beytepe’dedir.

 

Sinan Balcı Barber’s Club İncek, Çayyolu, Yaşamkent, Beysukent ve Bilkent semtlerinin ortasında olan Beytepe’de erkek berberi olarak hizmet vermektedir. Bu bölgelerin merkezinde olduğundan dolayı ulaşımı çok kolaydır otopark sorunu ve trafik sorunu yoktur.

 

çayyolu berber, çayyolu erkek kuaför, incekte berber, ümitköy berber, en yakın berber, en yakın kuaför, yaşamkent berber, beytepe berber, beytepe erkek kuaför, sinan balcı, incek çocuk kuaförü, bilkent berber, bilkent erkek kuaförü

Beytepe

Sinan Balcı
Barber's Club

Erkek Bakımı Saçlardan Başlar

Her daim önceliğimiz; Hijyen, Kalite, Doğallık ve kendimizi geliştirip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektir.

Güzel Görünmek Sizin Elinizde!

Yüz, vücut ve yaşam tarzınızı dikkate alarak sizinde tercihiniz üzere belirlediğimiz saç modeliniz size her zaman, öz güven katacaktır.

Telefon:

0312 238 17 67

Adres:

Beytepe Mahallesi

Kanuni Sultan Süleyman Blv

B Blok No: 1 G

Beytepe / Çankaya / Ankara